Про це у прямому ефірі Телеканалу новин "24" розповіла кореспондент Христина Шевченко.

За словами Диби, у цій справі є три основних фігуранти. Перший – це теперішній народний депутат, а в минулому просто бандит, Михайло Ланьо за прізвиськом "Блюк". Свого часу, за сприянням "Партії Регіонів" він скупив голоси та отримав мандат. Другий фігурант – "Правий сектор".

Але потрібно розділяти керівництво ПС та простих хлопців-патріотів. Керівництво свого часу було змінено,
— розповідає журналіст.

Він також повідомив, що засновником силового блоку ПС на Закарпатті був Богдан Пилипів. А потім за сприянням міліції його було усунуто та відкрито проти нього кримінальне провадження. На його місце прийшло двоє людей, які не мали жодного стосунку до подій на Майдані взагалі – контрабандисти Володимир Гласнер та екс-міліціонер Роман Стойко.

Журналіст розповідає, що ключову роль у конфлікті відіграє постать начальника УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич. Він є людиною Віктора Медведчука. Диба переконаний, що про конфлікт у Мукачевому він знав заздалегідь, проте з якихось причин йому було вигідно допустити стрілянину.

Як відомо, ситуація у Мукачевому досі не вирішилась.

Відомо, що правоохоронці затримали ще одного із бійців "Правого сектора", який переховувався в лісі поблизу Мукачевого, коли той спробував розвідати ситуацію в районі.