Також до складу злочинної групи входили працівник Державної фітокарантинної служби, колишній працівник Галицької районної адміністрації, банківські працівники, адвокат, 3 керівники приватних підприємств та 3 мешканці Волинської області. Ними було створено 6 фіктивних фірм та на підставі виготовлених фіктивних первинних документів про походження лісо продукції, отримано більше 200 сертифікатів із реальними підписами та мокрими печатками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, що дозволяло безперешкодно вивозити лісопродукцію за кордон, повідомили в ГПУ.
Одночасно отримані за схемою сертифікати про походження лісу, учасники злочинної групи продавали за ціною 10 тисяч гривень за один документ іншим суб’єктам господарювання Львівщини та Західного регіону держави, в яких був в наявності викрадений ліс, однак не було законних документів про його походження,
– йдеться в заяві прокуратури
Для того, щоб виявити злочинне угрупування, було проведено більше тридцяти санкціонованих обшуків у приміщеннях обласного управління лісового та мисливського господарства, Державній фітокарантинній службі області, в офісах підприємств, приватних помешканнях усіх причетних до незаконного бізнесу осіб.
Під час обшуку було вилучено біля 2 тисяч кубометрів підготовленого до експорту лісу дерев породи дуб (еквівалентно33 вагонам) із нанесеними електронними бірками державних лісгоспів. В єдиній електронні базі обліку деревини за цими ж номерами значаться дерева інших, менш цінних порід (сосна, вільха, бук).
Читайте також: Незаконну вирубку лісу на мільйони гривень виявили на Вінниччині