Ілля Кошурба (завідувач відділенням пологового будинку №1): “Двійні частіше зустрічаються, трійні - дуже рідко. Основним моментом було те, що ця трійня зачата природнім шляхом. Тому що народження трійнят - це є наслідок репродуктивних технологій. Хоча в загальному діти зрілі, стабільні всі вітальні функції - вони активно дихають та гарно смокчуть”.

У молодих батьків у родинах були випадки народження двійнят, однак трійні - жодної. Замість одного запланованого малюка, родина має трьох - Анну, Марійку та Іванка.

Оксана Пухальська (породілля): “Я взнала спочатку на 8 тижнів, що в мене двійня повинна бути. Я готувалася до п’яти місяців до двійні. Потім, у 5 місяців прийшли на УЗІ, сказали, що трійня”.

За трьома новонародженими потрібне потрійне піклування, тож поки за дітьми батьки доглядають по черзі. Згідно з нинішніми законами, першій дитині з трійні призначається 12 240 гривень, на другу - 25 000, а на третю - 50 000 гривень. Меншу частину допомоги держава виплатить одразу - решту частинами впродовж певного часу.