На даний час існує лише одна комерційна "читалка", що використовує подібний екран - Fujitsu Flepia, однак цей пристрій продається тільки в Японії, а його вартість перевищує тисячу доларів. Практично всі кольорові читалки інших виробників використовують LCD-або TFT-дисплеї.
Читалка Hanvon буде мати сенсорний екран діагоналлю 9,668 дюйма. У продаж вона надійде в березні і буде коштувати в Китаї 440 доларів. Представники компанії не виключають, що "читалка" буде продаватися в США. Її передбачувана вартість за межами Китаю не називається. Інші характеристики пристрою, а також його назва, не повідомляються.
У традиційних пристроях для читання зазвичай використовуються чорно-білі екрани, виконані за технологією електронного паперу. Ця технологія дозволяє продовжити термін роботи пристроїв від одного заряду батарей до двох тижнів і читати навіть під прямим сонячним світлом, що важко у випадку з іншими типами екранів. У той же час пристрої з E Ink не дозволяють проглядати відео, а кольори на них виглядають більш блякло.