Те, що місце є людним, а краби вважаються справжнім делікатесом східної кухні невдовзі принесе надприбутки, переконані винахідники.

"З самого початку утримування крабів живими здавалося нам нездійсненним. Довелося провести чимало випробовувань нашого автомату. Та зараз все йде, як по маслу - ще жоден краб не помер в автоматі", - каже винахідник Ши Тюянчжі.

Запорукою успіху винахідники вважають правильно обраний температурний режим. П’ять градусів за Цельсієм - температура, що утримує крабів у напівсонному стані й не дає їм загинути. Важливим є і особливий запатентований пакунок у формі шестикутника. Він перешкоджає надмірній активності краба, й підходить під будь-які розміри.

"Щоб придбати живих крабів раніше нам доводилося їхати в передмістя, витрачати час і гроші. Зараз усе значно простіше. Повертаєшся з роботи й завше маєш змогу прихопити кілька красенів на вечерю", - каже місцева мешканка Као Вень.

Перші два автомати з’явилися у Нанкінській підземці ще в жовтні. З того часу, щодня місцеві гурмани купують щонайменше 200 живих крабів. Ціна одного краба варіюється залежно від розміру. Зазвичай він коштує від 2 до 7 доларів США. Ідея працює, кажуть винахідники. Відтак невдовзі диво-автомати з’являться у Шанхаї й Пекіні.