Це рибгосп. Тут протягом року розводять мальок. Перед спуском у водойму рибу сортують згідно виду та ваги.

“Є і 100, і 80, є 70 грам, є 50”, - каже працівник рибгоспу Вадим.

“Карп і карась. Відбираємо карпа і карася. Карась менший, ніж карп, тобто вигідніше розводити карпа”, - зазначив працівник рибгоспу Олександр.

Рибалки розповідають: середина осені - найкращий час для зариблення. Мовляв, у холодній воді риба краще зберігається при транспортуванні. Відтак, більше 80% випущених у природне середовище мальків приживуться. До кінця року популяцію риби у Київському морі планують збільшити на 600 тисяч особин. За сьогодні кількість риби поповнилася на 18 тисяч.

“В 2-3 рази більше будемо зариблювати Київське водосховище. Бо на даний час статистика така складається, що з Київського водосховища по вилову риби та інших водних живих ресурсів, якщо порівнювати з відтворенням живих ресурсів, то складає близько 3%. Це не є добре”, - сказав голова комітету рибного господарства України Віктор Дроник.

Цьогоріч на зарибнення водойм держава виділила близько 5 мільйонів гривень. Також для відновлення балансу водяної фауни скоротилися квоти вилову: в Азовсько-Чорноморському басейні вона не перевищуватиме 50 тонн на рік. Вилов риби у Дніпровському каскаді обмежать з 200 до 150 тонн.