Дійство отримало назву "Непереможені" - збірний образ боїв під час 250-денної оборони Севастополя на початку війни. Це - одна з небагатьох реконструкцій, де немає переможців та переможених, лише бій та емоції.

"Це поле під Севастополем, на якому загинули всі, не залишилося нікого живого, але Севастополь залишився на сьогоднішній день непереможеним, ми його відстояли", - каже співорганізатор реконструкції Борис Петухов.

Місце обрали невипадково: на цій висоті билися за Балаклаву та Севастополь. Для натуральності на ділянці заздалегідь вирили траншеї, окопи, землянки та заклали вибухівку.

Уніформісти твердять: під час відображення історичних подій з ними відбувається дивовижне перетворення. Починаєш не тільки діяти за сценарієм, але й думати так як твій герой. Якщо випадково вбивають посеред бою, треба лежати до останнього. Більше того, люди настільки переймаються духом реконструкції, що живуть життям своїх героїв не лише під час бою, але й у таборі.

Бій-реквієм "Непереможені" - це фінальна частина дійства: перед цим всі учасники реконструкції два дні перебували у поході - прямували на вершину тим самим шляхом, який в 41-му долали радянські та німецькі війська.