Час польоту можна збільшити, встановивши потужніші акумулятори.

Серійні аналоги коптера, за словами майстра, в 5-10 разів дорожчі. Та запустити безпілотник під час презентації так і не судилося – згоріла одна з плат. В Україні подібної електроніки не виготовляють, а нову з Китаю доведеться чекати місяць. Натомість, розробники продемонстрували роботу встановленої на безпілотник відеокамери.

Подібні безпілотники дуже необхідні в зоні АТО, – кажуть бійці. Вони допоможуть краще орієнтуватися на полі бою, уникати обстрілів та зберегти життя вояків. Невеликі розміри та маневреність безпілотників є важливим плюсом таких апаратів.

Також волинські майстри презентували кевларову каску, над якою працювали кілька місяців. Розробляли її за іноземним аналогом. Усередині вона обшита м'яким матеріалом, а вага готового виробу становить близько півтора кілограма. Залишилося поставити каски на конвеєрне виробництво. Тепер же народні умільці міркують, як зігріти бійців на передовій взимку.

Військові новинки презентували в Товаристві сприяння обороні України. На його базі планують створити центр із розробки необхідної для армії техніки та спорядження.