Відповідний лист із заявою авіакомпанія передала інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна".
У МАУ запевняють, що вони не мають жодного впливу ні на аеропорт "Бориспіль", ні на Ryanair. Мовляв, вони є двома самостійними господарюючими суб'єктами.
У зв'язку з цим викликають подив емоційні і безвідповідальні заяви міністра інфраструктури, який стверджує, що основною причиною рішення Ryanair є МАУ. І, замість того, щоб шукати альтернативне рішення, намагається виправдати себе в публічному полі,
– зазначили в компанії.
Також в українській компанії "здивувалися" публічною заявою Ryanair про вихід з України, фактично не зайшовши на ринок.
"Варто також відзначити, що авіакомпанія Ryanair початку передчасну продаж квитків на рейси, не маючи призначень на виконання міжнародних рейсів, ні відповідної угоди з аеропортом, ні слотів. Заручниками ситуації, на яку варто звернути увагу компетентних органів, стали пасажири, які вже придбали ці квитки," – прокоментували в МАУ.
Читайте також: Ryanair не вгодив: "Бориспіль" протягом трьох років робив знижки лише МАУ
Окрім того, в компанії заперечують, що аеропорт "Бориспіль" захищаю високотарифних перевізників, в тому числі і МАУ. Мовляв, "ця заява не відповідає дійсності, оскільки авіакомпанія пропонує своїм пасажирам широкий діапазон цін".
Нагадаємо, планувалося, що з жовтня 2017 року українці також зможуть подорожувати найдешевшим європейським лоукостом Ryanair. Літаки ірландської авіакомпанії планували здійснювати рейси з аеропортів Києва та Львова до низки європейських країн за досить привабливими бюджетними цінами.
10 липня стало відомо, що відомий ірландський лоукостер Ryanair може оголосити про скасування авіапольотів в Україну. Згодом на офіційному сайті авіакомпанії Ryanairзникла можливість придбати квитки з України у країни Європи і назад.
Ввечері, 10 липня, на офіційному сайті лоукосту з’явилося повідомлення про те, що Ryanair йде із України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту "Бориспіль".