Як розповів "Радіо Свобода" Володимир Бугайов, головні їхні вимоги до адміністрації "ДТЕК – Павлоградвугілля" – "припинити тиск на членів незалежної профспілки". Як він зауважив, з вересня, коли на підприємстві був створений осередок незалежної профспілки, з роботи було звільнено четверо її членів.

Читайте також: Який новорічний подарунок отримав Ахметов від оточення Порошенка

Стан здоров’я шахтарів з 3 січня постійно контролюють медики. Медичні працівники змінюють один одного щодві-щотри години. Учасників акції також оглянув сімейний лікар. Стан їхнього здоров’я задовільний.

Голова незалежної первинної профспілкової організації "ДТЕК – Павлоградвугілля" Олексій Михайлюк розповів, що в приміщенні, де відбувається голодування, з ініціативи мерії також встановили камеру відеоспостереження. Тут також тепер перебуває черговий поліцейський.

"На здоров’я хлопці не скаржаться, просто міська влада вирішила, так би мовити, виявити увагу. І Володимир, і Андрій кажуть, що почуваються нормально, тиск у нормі", – розповів Олексій Михайлюк.

За словами керівника незалежної профспілки, 6 січня об 11:00 під стінами міськради готуються провести мітинг на підтримку голодувальників.

У компанії "ДТЕК – Павлоградвугілля" Радіо Свобода повідомили, що на шахтах компанії не було порушень законодавства при звільненні працівників.