На акцію вийшли з півсотні активістів проросійськи налаштованих організацій.

“Ми прийшли, що підштовхнути Севастопольську міську раду і нашу пасивну “Партію регіонів” до того, щоби вони звернулися до Президента, щоб були розпущені Львівська обласна та міська ради”, - каже учасник акції.

“Я хочу підтримати комуністів Львова, україномовне населення Львова та все проросійське населення, якщо нам тут погано, то їм в 1000 раз важче”, - каже учасник акції.

На позачергову сесію, для обговорення львівського питання зібрались й севастопольські депутати. Серед їх пропозицій - розпустити Львівську міську та обласну ради та навіть провести референдум щодо входження Західних областей до складу України. В результаті ж обранці проголосували за звернення до гаранта та силовиків з проханням дати оцінку подіям у Львові та заборонити в Україні діяльність партії "Свобода".

Тим часом керівництво Львівщини оголосило, що 22 червня до міста Лева офіційно нікого не запрошували. Нагадаємо, раніше про свій намір приїхати у 70-ту річницю нападу Німеччини на Радянський союз до столиці Галичини заявили у парламенті комуністи. Вони обіцяють масовий приїзд, із червоними стягами, спільно з колегами по серпу і молоту із Росії.

Також про приїзд до Львова, щоправда без ідеологічної символіки та лише з національними прапорами оголосив голова Харківської обласної адміністрації Михайло Добкін. Відтак, львівський губернатор оголосив - 22 червня влаштують молебень за загиблими учасниками війни.

“Я ще раз підкреслюю, як офіційна особа, я нікого не запрошую в область на цей молебень, крім тих, які живуть на території області, і крім тих, які приїжджають як окремі особи, щоби продемонструвати толерантність і повагу один до одного і до пам’яті мільйонів загиблих людей”, - каже голова обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк.

Водночас міський голова Львова не виключив, що мерія знову через суд домагатиметься заборони масових акцій, як це було напередодні 9 травня.