За кілька днів після нападу правоохоронці затримали Катерину Лапінську, котра, як стверджує сайт "Миротворець" та українські націоналісти, є членом анархістської ліворадикальної організації. Там же зазначають – вона донька чиновника Міністерства оборони.

Читайте також: Дмитро Вербич розповів про стан свого здоров'я після нападу

А з молотком кинулася на Вербича, бо у нього на футболці була національна символіка. І тому вона вирішила "покарати бандерівця". Інших учасників нападу слідчі шукають. А трьох затриманих напередодні у Харкові осіб відпустили, бо вони не причетні до інциденту.

Інші імена/прізвища це якісь інсинуації, або думки будь-кого, але не Нацполіції. Можу підтвердити, тільки, що ми вважаємо, що ще один з осіб, які підозрюються, є громадянин іншої держави, але його місце-знаходження не встановлено, він не затриманий, тому коментувати зарано,
– розповів голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Дівчині вже оголосили підозру. Лапінську доправили з Харкова до Києва, а столична прокуратура готує до суду клопотання про обрання їй запобіжного заходу. Нападниці інкримінують хуліганство, їй загрожує від 3 до 7 років ув'язнення. Адвокат Дмитра Вербича розповіла, що буде просити суд змінити кваліфікацію злочину.

Нагадаємо, увечері 2 травня у центрі Києва на Подолі кілька невідомих напали на ветерана війни Дмитра Вербича. За даними поліції, напад скоїли троє хлопців та двоє дівчат, які були одягнені у маски. Зловмисники завдали чоловікові удар ножем у спину, забризкали обличчя газом та хотіли добити молотком. Частково напад був зафіксований камерами спостереження.