Відповідний ролик розмістив на своїй Facebook-сторінці українский кліпмейкер Євген Макушев.

Читайте також: СБУ впіймала зухвальця, який роз'їжджав по Києву на номерах так званої "ДНР": хто він

Ще одна моя робота! Знімали на двох локаціях, наступне відео незабаром змонтують і я його опублікую. Роботу всієї команди оцінювати вам,
– написав автор ролика.

Через еротичне відео у Сумах розгорівся неабиякий скандал. Керівництво поліції у Сумській області навіть призначило службову перевірку за фактом присутності автівки правоохоронців у такому кліпі.

У коментарі ТСН кліпмейкер Макушев розповів про появу ідеї використовувати поліцейські автомобілі в якості декорацій для кліпу.

Він зізнався, що ідея зняти дівчат на тлі патрульного автомобіля виникла спонтанно, коли під'їхали поліцейські і поцікавилися, чи не потрібна допомога. За словами чоловіка, винагороди поліцейські не отримували.

Своєю черго, спікер патрульної поліції Сумської області Олег Сологуб повідомив, що дівчата, які фігурують у кліпі, не є співробітницями поліції. А ось автомобіль – справді службовий. Він також висловив припущення, що службове розслідування може заягнутися через те, що номери поліцейської машини на ролику затерті, а самих правоохоронців – не видно.

Дивіться скандальне віде із автомобілем поліції у Сумах (18+):