Про це повідомляє DW з посиланням на AP.
Наприклад, на острові Самуй поліцейські в супроводі натовпу відвели жінку до відділку і примусили її віддавати поклони та молитися перед портретом покійного монарха.
Правоохоронці були змушені стримувати натовп, щоб утримати його від розправи над жінкою. Затриману звинувачують у написанні неповажних коментарів в інтернеті. Поліція пообіцяла докласти всіх зусиль для розслідування справи.
Читайте також: В сльозах і в молитві: як в Таїланді побиваються за покійним королем
В соціальних мережах сипляться погрози на адресу людей, які продовжують носити кольоровий одяг, а не темний або світлий, який вважається підходящим для жалоби. Проте представник уряду звернувся до суспільства з зауваженням, що не всі громадяни Таїланду можуть дозволити собі траурний одяг і закликав до толерантності.
Додамо, що траур за королем, який правив Таїландом 70 років, триватиме не менше року. Лише після завершення траурних церемоній можливим стане коронування нового монарха. Наімовірнішим спадкоємцем престолу є кронпринц Маха Вачиралонгкорн. Обов'язки короля нині виконує регент, 96-річний генерал Прем Тінсуланонд.
Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо про смерть короля Таїланді Пхуміпона Адульядета.