Магера зазначив, що згідно зі ст.77 Конституції, позачергові вибори парламенту необхідно проводити в період 60 днів від дня опублікування указу Президента про призначення виборів.
"Це конституційна вимога", - зазначив він.
Заступник голови ЦВК пояснив, що скорочення виборчої кампанії може створити проблему із друком виборчих бюлетенів.
"На вибори необхідно виготовити виборчі бюлетені. Це певна технологія й час... За інформацією Державного поліграфічного комбінату "Україна", їм необхідно понад 20 днів тільки на друк бюлетенів, а ще є необхідний час для виготовлення паперу з водяними знаками. Це вже ставить підприємство в безвихідне становище. Їм може не вистачити часу", - сказав Магера.
Крім того, за його словами, необхідно буде також розробити зміни в роботі інформаційно-аналітичної системи "Вибори" у разі зміни виборчого законодавства.
Магера повідомив, що у разі введення пропорційної системи виборів закритого типу строк в 60 днів був би оптимальним для ЦВК, але при будь-якій іншій системі - проблематичним.
Разом з тим він підкреслив, що Центвиборчком вітає ініціативу скорочення кошторису видатків на проведення виборів і виступає за скорочення кількості окружних і дільничних виборчих комісій і строку їхніх повноважень.
"Необхідно зобов'язати скорочувати кошторис видатків, оскільки більше ніж 80% видатків державного бюджету йде саме на зарплату членам комісій", - підкреслив він.
При цьому Магера виступив за те, щоб подібні рішення обов'язково обговорювалися із членами ЦВК.
Як відомо, термін проведення виборчої кампанії дострокових виборів до Верховної Ради може бути скорочений з 60 до 45 днів.