Народний депутат від УДАРу Сергій Каплін, який бере участь у ході врадіївців, повідомив, що у мітингу в Білій Церкві взяли участь понад 200 людей.

Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

"Протестувальники передали місцевій міліції свої вимоги – звільнення міністра Захарченка та негайна переатестація усіх співробітників правоохоронних органів", - заявив нардеп.

За словами Капліна, кількість учасників ходи зростає, зокрема, за останні дні до протестувальників приєдналися ще 3 мешканці Врадіївки, голова місцевої організації УДАРу Білої Церкви Ярослав Яременко і мають намір приєднатися ще 5-7 осіб протягом сьогоднішнього дня.

"Рівень підтримки ходи високий - як серед мешканців Врадїівки, так і серед мешканців інших населених пунктів", - наголосив Каплін.

З Білої Церкви піша хода рушить до Фастова.

Нагадаємо, 26 червня у смт Врадіївка на Миколаївщині сталось резонансне зґвалтування. Затримали трьох працівників правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної Ірини Крашкової.

Під вартою перебувають підозрювані Дмитро Поліщук, Євген Рябіненко та Євген Дрижак. У цій справі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями - заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування, розбійний напад.

7 липня, частина мітингувальників, які пікетують у Врадіївці, пішки відправилися із селища до столиці.