Про це йдеться у представленій у Вашингтоні презентації Міністерства фінансів України для кредиторів.

Радники цього комітету передали українській стороні документ, що описує деякі принципи реструктуризації. Україна не згідна з деякими з цих принципів,
— наголошується у документі.

Водночас у міністерстві додали, що переговори щодо реструктуризації суверенного зовнішнього боргу та боргів державних компаній України продовжаться у квітні-травні.

"Переговори з кредиторами відбудуться у квітні й травні. Переговори будуть спрямовані на досягнення цілей МВФ: для суверенних зобов'язань і зобов'язань з держгарантією — цілей 1-3, для державних компаній — лише ціль 1", — зазначається у презентації.

Згідно з програмою МВФ, Україні необхідно досягнути трьох цілей, домовившись про реструктуризацію:
1 — економія на зовнішніх платежах по боргах держави і гарантованих державою і суб'єктів держсектора на суму близько 15,3 млрд доларів за період реалізації програми МВФ;
2 — забезпечення до 2020 року співвідношення державний борг/ВВП на рівні не вище 71% ВВП;
3 — підтримка загальних потреб у фінансуванні бюджету по боргових операціях в середньому на рівні 10% ВВП (максимум 12% ВВП на рік) у 2019-2025 рр.

До слова, Державному експортно-імпортному банку України загрожує дефолт. Такою є оцінка міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, яке знизило рейтинг банку до "дефолтного" рівня "C".