За 5 років він об`їздив 35 країн світу, де фотографував дітей з їхніми автопортретами. Сорок тисяч трирічних, 5-річних хлопчиків та дівчаток з різними кольорами шкіри малювали себе без жодних обмежень щодо часу та форми. Автор проекту впевнений: автопортрети є правдивими й змістовними лише тоді, коли дитина не встигла поринути в дорослий світ.

”Якщо вам більше шести років, ви ніколи не намалюєте себе справжнім, таким, яким ви себе відчуваєте. Адже вам вже розповіли, яким ви є”, - каже журналіст Тетяна Селезньова.

Найсумніше, що з нами трапляється, вважає художник, це руйнування неповторного, фантазійного світу. Після шести років діти, за посередництвом дорослих, його незмінно втрачають.

”Кожна дитина світу довершена. Вона має своє унікальне бачення. Якщо дитина малює 4 пальці замість п`яти, поряд обов`язково знайдеться дорослий, який питатиме: а чому ти намалювала 4, а не 5? І так само в житті - тобі завжди кажуть, як потрібно. І це початок кінця”, - каже режисер Жіль Порт.

Малювати можна все що захочеться. Це не змагання і не оцінювання. Кожен малюнок від початку неперевершений і найкращий - це правило фотограф повторює перед початком роботи, аби діти почувалися вільними.

За допомогою інтернаціонального проекту Жіль Порт хоче донести дорослим одну просту істину: дитина - особистість, яка повинна мати право на власні думки та почуття. Суспільство ж, яке зневажає це право не має майбутнього.