За словами голови асоціації Івана Плачкова, бюро популяризуватиме культуру споживання вина та захищатиме українські географічні найменування на світових ринках. За словами ж виробників, українські винарі можуть на рівних конкурувати з європейськими країнами та виноробами нового світу. Для цього лише треба вирішити проблему з орендою землі під виноградники та виробляти власних виноматеріалів.

“Якщо з державою ми можемо домовитися на 49 років, то там - 3, 4, 5 років. Точно так само, ми садимо виноградники, доглядаємо за ними, і в будь-який час пайовики можуть бути незадоволені, прийти сказати, що все, тепер я заберу свою ділянку землі, дякую за те, що насадили виноградників нам, далі ми самі будемо обробляти цю ділянку”, - каже генеральний директор УАК "Олімп" Ірина Самойлова.

Інша проблема, яка стримує інвестиції у виноробство - те, що заготівельні та переробні держпідприємства можна орендувати лише на 10 років. Та, за словами учасників ринку, в парламенті вже перебуває законопроект, що дозволяє приватизувати такі підприємства.