Гран-прі, статуетка Скифський олень та 10 тисяч доларів для режисера фільму означають лише одне.
”Можливість прокату в Україні, перш за все. На фільм прийдуть дивитися. Ну і, звичайно, двічі приємно перемогти на Батьківщині. Це в деякій мірі визнання в дома, а це дуже важливо”, - каже режисер-перможець Сергій Лозниця.
"Щастя моє" знято в копродукції з Німеччиною та Нідерландами. Фестивальне життя фільму "Молодістю" не закінчується, адже щотижня стрічку запрошують у різні країни на престижні кіно-змагання. Попереду Лондон, Чикаго, Ванкувер.
”Оригінальний, новий підхід до конструювання кінострічки, це абсолютно нова кіномова, це нові засоби викладення історії, це неймовірна глибина.. "Щастя моє", як на мене це найкращий фільм фестивалю”, - каже кінокритик Алік Шпилюк.
Закриття ж фестивалю "Молодість" відбувалося в атмосфері запальних співів Камалії та Людмили Гурченко. 75-тирічна Людмила Марківна заспівала про "московські вікна" на київський манер.
Чомусь організатори вирішили, що ці дві жінки рівнозначні за мистецькими здобутками і найкраще пасуватимуть до "Молодості". Хіба що Камалії не вручили оленя "За внесок в світове кіномистецтво", на відміну від пані Гурченко.
Сорокова "Молодість" оголосила переможців, серед яких режисери з Швеції, Франції, Великобританії, Мексики, Угорщини, аби наступного року з новими, молодими силами відкрити свято кіно.