У Нацбанку нагадали, що вартість полісу "Зелена картка" в Україні є нижчою, ніж у більшості країн. Крім того, процес оформлення "Зеленої картки" суттєво спростили через воєнний стан.

Важливо В Україні більше не діятиме автострахування з РФ та Білорусі

За даними НБУ, 28 квітня 2022 року регулятор отримав від іноземних партнерів інформацію про те, що цей поліс вимагатиметься під час перетину кордону з Польщею. Ця практика, очевидно, поширюватиметься і на кордонах з іншими країнами.

Ми вдячні усім країнам, які із розумінням поставилися до ситуації, в якій опинилися громадяни України. За 2 місяці українські страховики відпрацювали оптимальні умови придбання та користування таким полісом,
– сказала директорка Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ Ольга Максимчук.

Що варто знати про "Зелену картку"

Сьогодні укласти договір міжнародного страхування "Зелена картка" можна зі знижкою 50% в українських страховиків. Вартість полісу залежить від:

  • типу транспортного засобу,
  • країни відвідування,
  • терміну дії договору страхування.

Поліси видаються на мінімальний строк – 15 днів, максимальний – не перевищує 1 рік. Ціна на страховий поліс "Зелена картка" визначена МТСБУ і є однаковою для всіх страховиків.

Вартість полісу "Зелена картка" в Україні є нижчою, ніж у більшості країн. Країни-члени системи "Зелена картка" визнають українські електронні поліси, їх не потрібно роздруковувати та можна пред'являти з будь-якого гаджета.

Цікаво – Віталій Кім подарував авто поліції: дивіться відео