Про це говорили учасники V-го Міжнародного Форуму у Києві. За словами організаторів, це єдина спеціалізована подія в Україні та Східній Європі, під час якої понад 200 власників та керівників приватних клінік мають змогу обмінятися досвідом та представити власне бачення розвитку медичної галузі.

Я думаю, що ми можемо прокинутись з вами десь через рік, можливо, через два і зовсім не впізнати українську медицину. Вона може замість кукурузника стати боїнгом. Тому Форум – це місце зустрічі для того, щоб бути готовим до таких викликів,
– зазначив організатор Форуму керівників приватних клінік Ярослав Заблоцький.

Секретами успіху та тим, як правильно налагоджувати комунікацію із пацієнтами ділилися кращі міжнародні експерти та провідні медики.

"Ринок медичних послуг, приватних послуг бурхливо розвивається. Він, практично, вільний від конкуренції і від присутності великих міжнародних компаній, які незабаром на ньому появляться. І я би радив долучатися до цієї ініціативи і максимально поглинати ту інформацію, яка є на цьому Форумі", – сказав спікер Форуму керівників приватних клінік Ростислав Валіхновський.

"Я на цьому Форумі вперше. Завжди дуже приємно потрапляти в ауру, де збираються власники бізнесу, які рухають цілу галузь", – поділився учасник Форуму керівників приватних клінік Денис Срібний.

Крім дискусій та обміну досвідом, під час Форуму відбулася також презентація мобільного стартапу. Завдяки додатку Dental Care App українці відтепер матимуть змогу замовляти доставку товарів для зубної гігієни, отримувати рекомендації лікаря та навіть записатись на прийом.