Про це повідомив уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець. Він зауважив, що організація продовжує закопувати залишки своєї репутації.

Радимо прочитати Гра на боці Росії та закиди щодо війни в України: чому Amnesty International потрапила у скандал

Лубінець також пригадав, що саморуйнівну кампанію Amnesty International розпочали ще влітку, коли намагались показати "несправедливу увагу" Міжнародного кримінального суду до подій в Україні та фактично звинуватили нашу державу у війні.

Що сталось тепер

В Amnesty International назвали розслідування Міжнародного Кримінального Суду по Україні "вибірковим правосуддям", наголошуючи на тому, що розслідуючи воєнні злочини в Україні МКС відмовляє іншим країнам у правосудді.

За словами омбудсмена, відповідні листівки Amnesty International розповсюджує на 21-й сесії Асамблеї держав-учасниць Римського статуту.

Я вимушений реагувати на подібні випадки для того, щоб ті люди та організації, які фінансують AI, були поінформовані про те, що організація вже явно реалізує інформаційну політику Кремля,
– зазначив Дмитро Лубінець.

Amnesty International назвала рішення Міжнародного суду

Що таке Amnesty International

Впливова міжнародна організація, яку було засновано у Великій Британії в 1961 році. У 1977 році Amnesty International отримала Нобелівську премію миру, її члени активно боролися проти СРСР, який порушував права людини. У 2022 році сайт організації є офіційно заблокованим в Росії через інформацію про злочини російської армії в Україні.