Для цього нібито розроблена програма "модернізації та технічного переозброєння", повідомляє російське видання "РИА Новости" з посиланням на "директора" захопленого заводу Володимира Баженова.
Читайте також: Чому Порошенко несподівано прийшов на ефір "1+1"
Він переконує, що на заводі є умови для ремонту, докування, переобладнання і модернізації кораблів та суден різного класу і призначення.
Завод розташований на двох майданчиках загальною площею 53 гектара. Окупанти повідомляють, що на ньому є два сухих дока, спеціалізовані цехи з ремонту корпусу, виготовлення корпусних конструкцій, суднового обладнання, систем і трубопроводів. Добудова і швартовні випробування нібито проходять у спеціальних набережних, обладнаних необхідними комунікація.
Наразі офіційної позиції Президента України Петра Порошенка немає, однак 24 канал скерував до Адміністрації Президента відповідний запит.
Як окупанти "націоналізували" завод Порошенка?"Севастопольський морський завод" заснували в 1783 році та приватизували у 1990-х. Prime Assets Management, який керує активами концерну "Укрпромінвест" Петра Порошенка, викупив 60% акцій Севастопольського морського заводу в кіпрської компанії Malter Enterprises Limited у 2010 році. Malter Enterprises Limited підконтрольна російському бізнесменові Костянтину Григоришину. Після анексії українського півострова Севастопольський морський завод потрапив до рук окупантів – 28 лютого 2015 року окупаційна влада Севастополя ухвалила рішення про так звану "націоналізацію" цього заводу разом із 12-ма промисловими підприємствами. Тоді там розташували філію російського судноремонтного заводу "Зірочка". У лютому 2018 року прем’єр Росії Дмитро Медведєв своїм розпорядженням перевів "Севморзавод" у федеральну власність. Петро Порошенко наголошує, що де-факто заводом не володіє. Однак окупантам «дарувати його не збирається», тому щороку вносить у декларацію.