Незважаючи на це, вулиці муніципалітету Катанія рясно посипало попелом.

До теми Потужна лава та висока хмара диму: в Італії знову прокинувся вулкан Етна – фото, відео

Перерва між виверженнями склала 30 годин

Влада закрила об'єкти, які розташовані неподалік кратера ще 16 лютого. Довелось також тимчасово зупинити роботу місцевого аеропорту.

Перерва між двома виверженням Етни склала усього 30 годин. Стовп лави та густого диму здіймається на 500 метрів. Попіл розсіюється на площу близько 10 кілометрів. Через це місцева влада заборонила користуватись мотоциклами та скутерами. Також знизили рівень допустимої швидкості на автошляхах.

Сицилійці не хвилюються через активність Етни

Джерело: Independent

Місцеві жителі через виверження жодного занепокоєння не демонструють. Навпаки, сицилійці кажуть, що були б схвильовані, якби нічого не відбувалось.

Це добре побачити, що міжнародна спільнота хвилюється через виверження. Але насправді – це чудово. Навіть ми, сицілійці, хоча й звикли до цього, завжди чекаємо з нетерпінням, коли Етна знову прокинеться,
– сказала місцева жителька Джайя Карамацца.

Найбільше клопотів Етна завдає жителям Педари – населеного пункту біля вулкана. Там доводиться розчищати усе після виверження.

Дивіться фото виверження Етни / Фото AP:

Дивіться відео виверження Етни:

Що відомо про Етну?


Це найвищий в Європі вулкан, його висота – 3329 метрів. Також Етна є одним з найбільш активних вулканів світу, бо часто прокидається. Здебільшого, виверження трапляється щороку.
Дані з Вікіпедії