Прощання із Росією

За його словами, коли він вперше приїхав на Майдан, побачив всю ситуацію. Потім стався Крим, Донецьк, історія з полоненими, а потім вийшла передача в Росії на НТВ, що він є спонсором "Правого сектору". Через такі передачі у РФ заводять кримінальні справи, тому з'явилась думка, що потрібно переїжджати.

Думки росіян

Неадекватні емоції російських громадян, на його думку, викликані багатьма причинами. По-перше, технології, які використовують російські ЗМІ, а по-друге ментальність людей – вони звикли до безвідповідальності, за них усе вирішується.

А свою зловтіху росіяни асоціюють, як боротьбу із фашизмом, — сказав Майстренко.

В Україні набагато більше активних людей, людей, які пишаються своєї країною. Люди в Росії є продуктом пропаганди Путіна. За час свого правління, він досяг одного – остаточно знищив у людей почуття самоповаги. Люди готові сприймати будь-яку інформацію, яку їм надають.

Різниця між Україною та Росією

Як помітив російський журналіст, в Україні немає таких черг, як в Росії. В іншому – те саме. Зміни у ВР не є показником зміни країни загалом.

Щоби справді почались реформи – потрібно змінювати усю систему, починаючи із низів чиновників, вчити їх працювати по-новому,
— вважає Майстренко.

Якщо пікети проти влади, Путіна, то вони одразу прибираються, а якщо соціальні – на це влада РФ очі закриває.

Війна

На його думку, перебіг війни залежить від того, наскільки вийде притиснути Путіна та його найближче оточення. За рахунок війни Путін отримує рейтинг. Його задача – отримати 100% рейтингу. Вбивство Нємцова надало йому додаткових відсотків, тому що росіяни вважають, що він вбив американського найманця.

Один із варіантів притиснення Путіна – це санкції, але вони повинні бути жорсткими, стосуватися безпосередньо Путіна та його оточення,
— сказав журналіст.