Оцінка змін до Конституції

Слід розділити ці зміни на різні складові, перша з яких — це децентралізація. Я вважаю, що впровадження інституту префектів є намагання Президента посилити свою вертикаль.

Якщо ж говорити загально про зміни, які пропонуються, то мені видається, що влада демонструє те, що їй в країні незалежний суд не потрібний.

Адміністрація Президента, як і в інші часи, традиційно тисне на Конституційний суд і отримує необхідні рішення.

І якщо Верховна Рада прийме таке рішення, то це означає, що крім "друзів Президента" у КСУ, ще будуть шукати "друзів" у парламенті.

Зміна місцевої влади у розділі децентралізації, можна було змінювати у рамках чинної Конституції.

Місцеві вибори та адміністративно-територіальна реформа

В Україні неофіційно передвиборча кампанія вже почалася. Доказом цього служить кількість наметів, які з’явились на вулицях українських міст. До того ж, наразі не зрозуміло, що сталося з адміністративно-територіальною реформою. Адже до 15-го липня влада обіцяла провести укрупнення громад та інші заходи.

На місцевих виборах також збирається грати Росія, тому через "попередників" таких, як Азаров, вона намагатиметься вплинути на їх результат.

Восени в Україні очікується дуже серйозне політичне загострення, бо влада не забезпечить демократичні вибори.

Мінськ-3

Про щоб у Мінську не домовились, результат буде той, який ми маємо зараз. Влада помиляється у тому, що намагається знищити добровольчий рух, утискає волонтерів. Це знижує загальний дух населення захищати свою країну.