— Є соціальні структури, які виплачують матеріальну допомогу. Проте це максимум, на який спромоглася держава. Громадськість ще рік тому на круглому столі у Верховній раді вимагала створення Міністерства з питань Криму згідно з законом про тимчасово окуповану територію.

— Але через два дні з’явилася постанова Кабміну про створення державної служб из питань автономної республіки Крим і міста Севастополя.

Фактично минулого року був оголошений конкурс на посаду керівника цього держоргану. Оголошували його двічі, і двічі він був провалений. Тобто фактично ця держслужба не мала керівника на протязі всього року і не працювала.

— І тільки у травні 2015 року ми отримали очільника цього відомства, яким став Аслан Омєр Киримли, ал еще досі немає ані структури, ані положення. Все досі залишається на папері.

Сьогодні всі питання, які вирішуються стосовно Криму, – це все на плечах громадських організацій. З боку влади завалений повністтю освітній процесс для кримчан.

— Ми маємо двох депутатів в парламенті України. В грудні минулого року був підписаний меморандум про співпрацю міжфракційного об’єднання "Крим" і громадських організацій. Одніє із вимог цього договору було скасування закону про вільну економічну зону "Крим", яка є великою проблемою для рядових кримчан, проте хтось на цьому заробляє дуже великі гроші. На сьогоднішній день між фракційне об’єднання "Крим" не виконало цю умову. І фактично ми досі маємо економічну діяльність з окупованим Кримом.

Більше — дивіться в інтерв'ю.