Бойовики ІДІЛ вже закипають

У той час як практично всі російські керівники відповідальних структур – Алєксандр Бортніков, Нікалай Патрушев та інші – в один голос заявляють, що за бійнею в "Крокусі" нібито стоїть Україна, угруповання ІД-Хорасан, частина ІДІЛ, яке організувало теракт, буквально закипає.

Читайте також Польща може повчитися у Туреччини, як реагувати на хамство Кремля

Це угруповання ще з 2021 року загрожує Росії терактами й вперше за весь цей час змогло реалізувати настільки успішний і настільки кривавий терористичний акт. Однак керівництво російських спецслужб замість того, щоб визнати це, все звалює на Україну. Воно й зрозуміло, адже пропаганда зараз у російських спецслужб домінує над здоровим глуздом, але…

Але ІД-Хорасан це не подобається і формально дратує функціонерів угруповання. Вони записували відео під час теракту, робили заяви буквально відразу після його вчинення і через деякий час, публікували відео, на яких буквально вистрибували зі штанів, мовляв: "Це ми! Це ми!".

Зауважте Лотереї та азартні ігри – це різний бізнес, і перший працює по карт-бланшу

Усе це призводить до того, що розлючене з 2021 року на Росію ІД-Хорасан найближчим часом досягне піка свого обурення і проведе на території Росії ще один теракт, який буде за масштабом не менш кривавим, ніж той, що ми бачили в "Крокусі".

Поведінка керівництва російських спецслужб лише прискорює здійснення наступної різанини. Хоча, не виключено, що це їм і треба, але це вже зовсім інша історія.