Підприємець помітив, що вітчизняні молюски відрізняються ніжнішим смаком. Детальніше про його справу – в матеріалі 24 каналу.

Варте уваги Як створити успішний сімейний бізнес: секрети від підприємців з усього світу

Українські устриці вирощують в заповідній зоні. У Тилігульському лимані, вода якого за якостями і солоністю нагадує океанську.

За українськими устрицями полюють гурмани з усього світу. Туристи з Японії та США спеціально долають довгий шлях в Миколаївську область, щоб поласувати українським делікатесом.

Як обирають устриці

Устриці бувають різних розмірів. Вони класифікуються за принципом, схожим з форматами паперу. Чим менший номер, тим більший делікатес. Зазвичай споживають устриці розміру №3.

Навіть якщо ви не є експертом, навчитися обирати устрицю на око доволі просто. Надавати перевагу варто тій, у якої сформована нижня мушля – там буде більше м'яса.

Як правильно споживати делікатес

Втім, незалежно від розміру, делікатес з міцної раковини дістають однаково. Але щоб навчитися швидко це робити, потрібно трохи практики. До речі, споживають молюсків живими. Її відкривають ножем за годинниковою стрілкою.

Перше правило любителів устриць – вичавити на делікатес лимонний сік. Це потрібно для того, аби максимально підкреслити її смак.

Де розташована устрична ферма в Україні: