Через ожеледицю та кригу коні ледве витримують навантаження. Тому кучер час від часу робить невеличкі зупинки. Окрім цього він змушений інколи їх заспокоювати, коли ті чують ведмедів, що тут водяться.
Для тих, хто не хоче їздити бричкою, пропонують іншу розвагу — скандинавська хода чі Nordic Walking. Останніми роками вона тут стала дуже популярна. Наразі нікого не здивує людина, яка йде вулицею з "лижними" палицями, запевнив інструктор Богуслав Грач.
Чимчикувати пішки доведеться шанувальникам кінної подорожі. Дорога до Морського ока пролягає через заповідник. Туди коней не пускають.
Читайте також: Люди в містечку в Австралії повністю переселились під землю
Аби побачити найкрасивіше та найбільше озеро у Татрах Морське Око до Малопольщі приїздить понад мільйон туристів на рік. Водойма розташовується на висоті майже 1,5 кілометри. У прозорій холодній воді плаває багато форелі. А навесні схили гір покривають крокуси та едельвейси.
Започаткували увесь туризм тут самі мешканці Бялки, коли захотіли створити регіон схожий на альпійський.
Для цього створили спілку з п’ятдесяти мешканців та взялися до справи. Нині село має чотири великі готелі зі СПА-процедурами, термальними басейнами та лижними витягами.
У 90-х це було забите гуральське село. Нині тут живуть майже 1, 5 тисячі людей. Практично всі заробляють на туристах.