Однак у ПС запевняють, що ніякої самодіяльності та анархії у них немає.

Всі підрозділи "Правого сектору", як політичний, так і ДУК, підпорядковуються своїм командирам, а вони підпорядковуються Ярошу. Ніякої самодіяльності, отаманщини і анархії у нас немає, а якщо такі спроби і є, то їх швидко припиняють. Конкретну чисельність ми не відкриваємо, але Дмитро Ярош в одному з інтерв’ю говорив, що якби був ухвалений закон про легалізацію ДУК, і нам надали стільки зброї, скільки треба, то ми могли би надати близько 10 тисяч людей,
– розповів "Радіо Свобода" речник "Правого сектору" Артем Скоропадський.

За словами політолога Андрія Миселюка, ПС перетворився на паралельну армію. Найконструктивнішим підходом, зазначає політолог, розформування "Правого сектору" або вливання його в склад інших добровольчих батальйонів, Нацгвардії чи Міноборони.

"Коли була така можливість на безконфліктній основі швидко і безболісно владнати питання легалізації, інші добровольчі батальйони – "Донбас", "Дніпро-1", "Дніпро-2" тощо вже це питання вирішили. А "Правий сектор" постійно намагався виторгувати собі якісь умови в цих переговорах. Фактично він показував, що не хоче входити до структур влади, і так і хотів залишатися такою одиницею, яка діятиме сама по собі", – сказав Миселюк.

Читайте також: Як Аваков переміг "Правий сектор" у Мукачевому