Юрію 39 років — він колишній доброволець. Двічі отримав поранення неподалік Попасної: спочатку відкриту черепно-мозкову травму, під час розвідки його обстріляли з підствольників. А після лікування ще й на розтяжці підірвався. Проте кожного разу повертався у стрій, бо хотів служити ближче до дому, тому й перевівся у цей підрозділ.
Зі зброєю тут не розлучаються — із нею сплять, їдять та всюди носять із собою. Спочатку навіть ременя для Калашникова ніхто не мав, бо його треба заслужити, як і шеврон — це додаткова мотивація для бійців.
Читайте також: Військових закликають не пити з незнайомцями: відеозвернення від Генштабу
Відпрацьовують бійці вправи без пострілів, щоб довести рухи до автоматизму. А ще вчаться працювати командою — заходять до умовно ворожого табору. На навчання мають 4 місяці, а далі наступна ротація.
Щоб потрапити у підрозділ, потрібно пройти серйозні фізичні та психологічні випробування. Це до снаги щонайбільше половині рекрутів.
До кінця року планують укомплектувати бригаду повністю — це 2 000 вояків. Із власним забезпеченням, зв'язком, бронетехнікою та артилерією. Цими силами у разі потреби боротимуться із проривами через лінію фронту та диверсантами. У бригаді наголошують, що у них в наметах ще багато вільних місць.