Про це нардеп пише на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо "Гіві"дійсно вбили, то це і добре і погано. Добре, тому що тепер "Моторолеру" (бойовик "Моторола", – 24) не треба сумувати у пеклі на самоті. Удвох веселіше. Добра справа. Чому погано? Ні, не в тому річ що краще б судити. Наші "судді" його швидше за все відпустили б. Адже жоден регіонал, жоден російський найманець, жоден керівник "беркута" за три роки війни не сів", – пише він.

За його словами, лідерів російських найманців прибирає Федеральна служба Росії.

"Тому що ці люди уособлюють собою всі жахи війни, всі злочини бойовиків 14-15-16 років. Всі вбивства українців, тортури, "Гради", муки наших полонених – все це пов'язується з ними. Тому коли говорять про "Мінськ", народ починає кричати: "Кому амністію, цим? Гіві, Мотороллам, Бетменам? Кого виберуть народними депутатами і суддями і міліціонерами? Цих? Гіві, Моторолл, Мозгових? Зрада! Геть, ганьба! Владу на гілляку!", – вважає політик.

Семенченко додав, що тепер немає символів вбивств і тортур, адже "Гіві", "Моторола" та Мозговий ліквідовані. А ватажки "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький поїдуть у Росію чи ще кудись.

Читайте також: "Мінус" ще одна мерзота, – Шкіряк про вбивство "Гіві"

Я б аплодував смерті "Гіві", якщо б його повісили на центральній площі Донецька за рішенням чесного (без лапок) українського суду. Я би плескав у долоні, якби його ліквідували б наші українські сили спецоперацій. Але аплодувати спецоперації ФСБ я не буду.
Так що обійдемося без оплесків. Здох, і чорт з ним. Але ви просто подумайте над тим для чого ця смерть ФСБ. І що буде далі,
– додав Семен Семенченко.

Зазначимо, про смерть терориста "Гіві" повідомили підконтрольні бойовикам ЗМІ.

Так зване "оперативне командування "ДНР" звинувачує у вбивстві "Гіві" українську владу.