"Сьогоднішній виклик до прокуратури був банальною профанацією і провокацією, яка повинна була стати основою для недопуску до Брюсселя, тому що ніяких слідчих дій сьогодні не проводилося і єдине, що робили — це висунули мені другу вже за рахунком підписку про невиїзд з того місця, де я проживаю", — сказала Тимошенко журналістам у середу, 2 лютого, після відвідування Головного слідчого управління Генпрокуратури.

"Я думаю: навіщо взагалі видавати одній людині дві підписки про невиїзд? Це як двічі розстріляний. Можна двічі розстріляти? Думаю, що ні. Також і двічі заборонити виїжджати — просто безглуздо", — сказала вона.

Таким чином, за словами лідера ВО "Батьківщина", створювалися "штучні обставини", на підставі яких в Генпрокуратури була причина не дозволити поїздку до Брюсселя. На питання, чим пояснив слідчий необхідність взяття повторної підписки про невиїзд, Тимошенко сказала: "Чим він пояснив? Він сказав, що у законі щодо цього є двояке бачення. З його точки зору, якщо він видав другу підписку — це можна робити".

Як заявила Тимошенко, слідчі самі розуміючи абсурд, нічого не пояснюють — просто "ховають очі". Вона висловила переконання, що таким чином "слідчим просто треба в черговий раз проінформувати Януковича".

Юлія Тимошенко також з іронією припустила, що наступного разу, коли її запросять до Генпрокуратури, візьмуть третю і четверту підписки про невиїзд.

"Їм вже нічого далі робити — вони зайшли в такий глухий кут, з якого я для Генеральної прокуратури і для Януковича вже просто не бачу виходу. Злочинів, як вони і самі прийшли до висновку, там ніяких немає. Я не знаю, куди далі рухатиметься прокуратура і що далі робитиме Янукович", — сказала політик, зазначивши ще раз, що всі кримінальні справи щодо неї — профанація.

Тимошенко також повідомила, що в середу слідчі Генпрокуратури взяли з неї також підписку про нерозголошення таємниці досудового слідства, тому вона не може проінформувати, які питання їй ставили в ході допиту. Однак, при цьому вона повідомила, що в середу була на допиті не у справі про нецільове використання коштів, виділених в рамках Кіотського протоколу, а "по машинах Швидкої допомоги для села".