Статевий злочин окупант чинив неодноразово, при цьому погрожував жінці та її малолітній дитині розправою. Під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу ґвалтівника.

Читайте також На очах у дитини: на Київщині окупант вбив чоловіка і разом з поплічником ґвалтував його дружину

Поліція повідомила про затримання ґвалтівника

За оперативною інформацією, покидька ліквідували військові України як ворога, який прибув на територію нашої держави у складі збройних сил російської федерації.

Водночас зазначається, що для підтвердження інформації про його вбивство, потрібно провести процесуальні слідчі дії, оскільки ґвалтівник може скористатися ситуацією та уникнути відповідальності.

Ми маємо пересвідчитись в тому, що потвора, яка познущалася з української дівчини, не уникне відповідальності в разі якщо ще залишилась живою,
– пише Нацполіція.

Про підозру ґвалтівнику оголосили заочно, звинувативши в порушеннях законів та звичаїв війни. Своєю чергою правоохоронці звернулись до суду з клопотанням про взяття військового злочинця під арешт.

Мерзотник також буде оголошений через Інтерпол в міждержавний розшук. Де б нелюд не перебував, його передадуть українському правосуддю та він понесе покарання за скоєне. За цей огидний злочин російському військовому загрожує покарання до довічного позбавлення волі,
– запевнили у поліції.

Також правоохоронні органи зазначили, що зараз жінка з дитиною перебувають в безпеці. Життю та здоров'ю нічого не загрожує.