Цей факт одразу викликав хвилю обурення серед українців. Соціальні мережі вибухнули сплеском невдоволення. Партія "Ми маємо мету" за участі Пушиліна з'явилася на базі скандального "МММ". Навіть ту ж абревіатуру взяла. А сам Пушилін до своєї політичної кар'єри був звичайним аферистом.
Журналісти Телеканалу новин "24" вирішили розшукати офіс партії терориста. Свою реєстрацію політсила Пушиліна отримала ще у 2013 році по вулиці Княжий затон у Києві. Там знаходимо компанію "Віртуальний офіс". Фірма, яка за гроші надає будь-кому свою юридичну адресу у використання. В переліку клієнтів шукаємо партію "Ми маємо мету", але її там немає. Подробиці питаємо в працівника компанії. Він підозріло одразу згадує клієнта, хоч і минуло вже півтора роки.
Тим часом на появу партії Пушиліна на сайті ЦВК почали реагувати політики. "Самопоміч" навіть до суду вирішила йтиз вимогою, щоб Мін’юст негайно ініціював заборону політичної партії Пушиліна.
У Мін'юсті ж кажуть — заборонити партію самостійно не можуть. Лише якщо МВС надасть докази підривної діяльності усієї політсили, а не лише її членів. Це підтверджують і юристи. І додають ще три підстави, на яких відомство може забрати ліцензію в партії проросійського терориста. Це не участь у виборах протягом 10 років, недостовірні відомості у документах та відсутність у політсили місцевих осередків.
Наразі виходить, що заборонити діяльність партії сепаратиста в Україні не так вже й просто. А щоби уникнути таких ситуацій у майбутньому треба змінювати законодавство.
Автор — Роман Пагулич.
Нагадаємо, у переліку ЦВК партія Пушиліна на 138 місці.