Американський тижневик The Times констатує – за повстанцями стоїть Путін. Чи буде Європа й надалі співпрацювати із Росією, у якої на совісті смерть 298-ти людей, запитує польська Gazeta Wyborcza.
Трагедія із малайзійським авіалайнером є кінцем російської казки, пише американська журналістка Енн Еплбом у The Washington Post.
"Напад – це найкращий захист", стверджує німецька Frankfurter Allgemeine Zeitung, ведучи мову про вибух пропаганди у російських ЗМІ.
Британська The Guardian зауважує – після катастрофи усі світові ЗМІ виходять із повідомленням про трагедію на перших шпальтах, тоді як державна "Россійская газєта" з'являється із головною новиною про звички харчування росіян, а інші російські видання повідомляють про запровадження санкцій з боку США, ігноруючи трагедію.
Російські ЗМІ продовжують перекладати провину за трагедію на Україну.
Агенція Ітар-Тасс наводить слова джерела у Кремлі, що до Києва є чимало запитань з приводу українських "Буків". Тоді як до самої Ітар-Тасс виникають запитання в української СБУ. 29 червня агенція проінформувала про захоплення терористами військової частини із "Буками", а уже після теракту – розмістила повідомлення, мовляв, у бойовиків зенітних комплексів "Бук" – немає.