Про це повідомило анонімне джерело в системі охорони здоров'я Туркменістані. Кількість померлих не публікують, проте уряду про це щодня повідомляють із провінцій.

До теми Інтернет у Туркменістані підключають тільки тим, хто поклявся на Корані не користуватися VPN

У регіонах Туркменістану замовчують пандемію

Кількість смертей, пов'язаних із COVID-19, найімовірніше перевищила позначку в 25 000. Регіональні медичні працівники применшують масштаби пандемії.

Чиновники у регіонах боялись і занижували кількість загиблих, а також таємно повідомляли до урядового центру. За даними джерела, захворюваність найбільше поширюється на таких територіях країни:

  • регіон Лебап на Північному Сході;
  • регіон Мари на Південному Сході.

Заперечують коронавірус, але вакцинують від нього

Попри заперечення хвороби, Туркменістан запровадив жорсткі обмеження в деяких районах. Там повідомляли про велику кількість людей із симптомами, схожими до коронавірусу.

Ба більше, у липні 2021 року в Ашгабаді – столиці Туркменістані вакцинація стала обов'язковою для всіх повнолітніх. Країна закупила вакцини в Росії та Китаю.

Цікаво Казали про "свободу від коронавірусу": до Північної Кореї почали поставляти COVID-медикаменти

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов, який править із 2006 року, відкинув повідомлення про COVID-19 у країні. Він називав хворобу "фейком" і казав, що реакцію на пандемію не варто "політизувати".