Трапилося це близько 8:40, незадовго до початку позачергової сесії міськради. На місце події прибули правоохоронці, яким житомирянин пояснив свої дії, адже нікуди після проведення акції не втікав.

Варте уваги Маленький герой хіта "Скоро вже буде Пасха" зворушив військових акцією на вулицях Черкас

Нагадав про війну 39-річний житомирянин

Відтак правоохоронці, які працювали на місці події, змогли не лише зафіксувати всі обставини діяння, а одразу й встановити особу причетного до акції чоловіка. Ним виявився 39-річний житомирянин Іван Каверін.

Ним виявився 39-річний житомирянин, який таким чином вирішив висловити своє незадоволення політикою посадовців. Нині поліція проводить перевірку за цим фактом,
– зазначила речниця Житомирського РУП Марина Вітвіцька.

Відреагував на подію й мер міста Сергій Сухомлин. Він журналістам заявив: "Якщо люди хотіли заявити про свою позицію, то могли б прийти до мене особисто і сказати щось мені в очі".

Облиті "кров'ю" сходи міськради / Житомир.info

"Бізнес на крові не пройде"

Згодом на своїй фейсбук-сторінці у декількох дописах Іван Каверін детальніше пояснив свої дії. Він підкреслив, що облита плитка перед головним входом міськради – це "зауваження всім тим хто забувся що в країні війна".

Це лише "поки що" зауваження всім тим, хто забувся що в країні війна. І бізнес на крові не пройде! Далі буде... Слава ЗСУ!!! Слава народу України. Тримаймо стрій,
– написав Іван.

Своє невдоволення діяльністю мера він вилив і у відео, звинувативши того у бізнесі "на крові хлопців". Зокрема, у недоцільному особливо під час війни перекладанні плитки перед міськрадою.

Полив я плитку тобі, щоб міцніше вона трималася, бо на крові, можливо, хоч через рік ти там не будеш її перекладати, як робиш кожного року,
– сказав Іван Каверін.

Також чоловік запевнив, що нікуди після акції не тікав, а дочекався правоохоронців, з якими поспілкувався та пояснив ситуацію і свою думку. А також звернувся зі словами підтримки до ЗСУ.

Житомирянин пояснив причину акції та звернувся до влади: відео

Зауважимо, що уже зранку наступного дня зібралася інша акція протесту біля будівлі Житомирської міської ради, де проходила сесія. Символічно, що поблизу місця, де розлилася "кров", кілька містян протестували з плакатами проти московського патріархату.