Пряма трансляція на
Останні випуски

Жорстокий "бій без правил" влаштували колишні подруги: деталі сутички на Херсонщині

- Читать новость на русском

У школі міста Каховка розповіли про дівчат 8 і 9 класів, які влаштували брутальну бійку.

Про це розповіли у Каховській школі №1.

"Зараз в соціальних мережах йде якесь власне особливе життя. Це колишні подружки", – сказала заступник директора школи Ірина Липунова.

Читайте також: Школярки жорстоко побили дівчинку в Чернігові: за справу взялася поліція

Шкільний психолог Вікторія Ткачук зазначила, що бійка, яку влаштували дівчата, сприймаються зараз серед підлітків як героїзм – не захистити себе, а скоріше, показати.

У цій ситуації знайти винних, хто конкретно винен, дуже складно. По-перше, є недоробки батьків, домашнього виховання. Можливо, десь, я з себе не знімаю відповідальність, можливо, школа не в повній мірі їх залучала до роботи,
– додав директор школи Віктор Пендальчук.

Окрім того, одна зі школярок вважається важким підлітком – вона вже давно за бійки стоїть на обліку у поліції. Друга дівчина – ледь не протилежність "суперниці".

"Розслідується, рішення буде прийнято після отримання результатів судово-медичної експертизи. Зараз проводяться невідкладні слідчі дії", – додали у поліції.

Нагадаємо, у мережі опублікували відео, на якому в Каховці Херсонської області одна дівчина-підліток жорстоко побила іншу на очах у десятків школярів, які заохочували дівчат до бійки та знімали її на мобільні телефони.

У поліції Херсонської області розповіли, що причиною жорстокого побиття одною дівчиною-підлітком іншої на очах у натовпу школярів стали коментарі під фотографіями у соцмережі.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі