Журналісти французьких та інших західних видань обурились через те, що у своїй промові український президент порівняв теракти у Парижі з війною в Україні

Зокрема, він сказав, що "тероризм, з якими зіткнулася Франція — це те з чим щодня бореться Україна впродовж останнього 21 місяця".

Журналістка видання Faz Politic написала, що "незважаючи на те, що розуміє, з якою складною ситуацією зіткнулася Україна, але цей виступ — епік-фейл".

Порошенко проявив жахливий смак, використавши теракти в Парижі, щоб привернути увагу до України. Неправда і огидно,
— написав журналіст з France 24.

За його словами, "українців спіткала жахлива доля, але ще гірше мати президента, який йде на що завгодно, щоб отримати співчуття світу".

"Порошенко зробив нетактовну ремарку, спробувавши використовувати теракти в Парижі, щоб привернути увагу до України", — зазначив журналіст Mashable Крістофер Міллер.

До слова, під час свого виступу Петро Порошенко згадав про те, що захоплюється сміливістю та незламним духом французів після кривавих терактів у Парижі.

Те, від чого Франція постраждала цього страшного листопадового дня, моя країна страждає вже більше 21 місяця. Україна страждає від тероризму, який підтримується і спонсорується Російською Федерацією, як наслідок більше 8 тисяч українців, 6 тисяч з яких цивільні втратили свої життя,
— сказав Порошенко.

Нагадаємо, під час свого виступу на кліматичній конференції у Парижі Петро Порошенко вкотре заявив про загрозу екологічної катастрофи на Донбасі.