Про це йдеться у статті адвоката "Небесної сотні" Євгенії Закревської для DT.UA.

"Не вистачає слідчих (близько 20-ти займається безпосередньо майданівськими справами, ще стільки ж справами проти вищих посадових осіб). А потрібно — двісті. Бракує процесуальних керівників, не вистачає фахівців. Немає площ — слідчі сидять по 5-6 осіб в одному приміщенні. Немає комп'ютерів (слідчі часто працюють на своїх ноутбуках), принтерів, ксероксів. Відсутній сервер для зберігання і централізованого доступу до величезного масиву відео. Немає поліграфа, комп'ютера і програмного забезпечення для 3D-моделювання", — пише Закревська.

За її словами, коли ключові слідчі йдуть з управління, частина інформації — фактичних даних, логічних зв'язків, версій, результатів попередніх перевірок цих версій — втрачається, оскільки через брак матеріальних ресурсів слідчим доводиться зберігати інформацію "в голові".

Часто це критична частина. Але навіть при ідеальній організації передачі справ — це завжди втрата часу й інформації. Природно, що й інформація, зафіксована в процесуальних документах, починає працювати тільки тоді, коли "потрапляє в голову" слідчого — тобто після вивчення матеріалів справи. Це теж час,
— додала Закревська.

До слова, Вища рада юстиції пропонує президенту та Верховній Раді звільнити чотирьох суддів, з яких двоє виносили безпідставні рішення про арешти активістів Революції Гідності.