Таємне життя домашніх тварин стає явним. Усе завдяки сучасним технологіям. Наприклад, девайс, який зветься Petzi. Він має камеру, мікрофон, динамік, і його легко під'єднати до телефона. Завдяки цьому пристрою можна віддалено спостерігати за своїм улюбленцем. Адже камера надсилає зображення на смартфон. Або ж навіть заговорити до тварини, почути його гавкіт чи муркання.

Та чи не найбільша особливість Petzi — це можливість підгодовувати чотирилапого. У корпус заздалегідь треба засипати корму. А тоді через смартфон увімкнути необхідну функцію — і їжу подано.

Я сумую за своїми тваринами протягом дня, і це гарно, що тепер можу побачити їх вдома, побачити, що вони роблять. А те, що я можу підгодувати їх — великий бонус,
— пояснила власниця Petzi Енн.

Також винахідники подбали і про те, щоб чотирилапі більше не губились. Для цього створили спеціальні GPS-трекери. Тож тепер замість того, щоб чекати годинами чи днями поки хтось знайде вашу тварину, ви самі можете це зробити за кілька хвилин.

Для тих, хто хоче, аби їхні тварини були більш рухливими, є PetCube. Він допомагає власникам через смартфон спостерігати за своїми улюбленцями, говорити до них, і навіть гратися із ними на відстані за допомогою лазера. Створили його троє юнаків з України, у 2013 році. Світ одразу заговорив про PetCube, тож згодом хлопці переїхали розвивати проект до Сан-Франциско — "Мекки" ІТ-спеціалістів. Їхнє творіння коштує 200 доларів.

Більше половини домашніх тварин у США мають зайву вагу. Тож завдяки PetCube ви можете потренувати свою тварину, і вона почуватиметься краще.

Однак ветеринари застерігають: не варто повністю покладатися на усі ці девайси. Тварина перш за все хоче живої людської уваги.

Автор сюжету — Марта Дуда.

Читайте також: Презентували перший у світі смарт-велосипед із системою Android