За словами Козаченка, прояснення реальної вартості газу зняло б багато політичних інсинуацій з цього питання.
"Було б також непогано, якби АМКУ допоміг з'ясувати справжню собівартість видобутку газу в Україні, адже в цій сфері держава – монополіст з часткою майже 70%", – заявив Козаченко.
Також Козаченко заявив, що предметом розслідування Антимонопольного комітету має стати і різке подорожчання цибулі.
"Також ми чекаємо реакції АМКУ в питанні різкого подорожчання цибулі, яке спостерігається в останній місяць, протягом якого ціна на цибулю підстрибнула майже в три рази. Хотілося б, щоб комітет вивчив цю ситуацію: з'ясував, чи все відбувається в межах законодавства, чи мала місце змова", – сказав 112.ua Леонід Козаченко.
При цьому в матеріалі зазначається, що у рішень АМКУ завжди будуть і противники, і прихильники. Невирішених питань, через які АМКУ ще не раз стане мішенню для критики, залишається чимало. Зокрема, великі монополісти присутні в низці аграрних галузей: в секторі виробництва олії, курячого м'яса, у зерновому експорті.
Як повідомлялося раніше, у квітні Антимонопольний комітет розкрив гучну аферу щодо постачальників харчування армії. АМКУ оштрафував 22 компанії на 869,27 мільйона гривень за змову на тендерах.