Дитину знайшли вбитою у приміщенні колишнього районного будинку культури.

Дивіться також Світить довічне: поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві 10-річної Анни

В Черкаській області попрощалися з 10-річною Анною

Траурна процесія пройшла міськими вулицями. Люди виходили до дороги з будинків, магазинів, організацій, аби попрощатися з дівчинкою.

Анна навчалася в 4-Б класі місцевого ліцею №1. Вона була позитивною дитиною, відвідувала гуртки. Особливу увагу приділяла природі – тваринам, рослинам, тому ходила на гурток юних натуралістів.

"У класі завжди активна, старанна дівчинка, зі всіма дружила, не мала конфліктів. Класні вазони – це була її зона відповідальності. Вона за ними доглядала і поливала", – пригадує класна керівниця.

Відомо, що у дівчинки залишилися батьки, старший брат і сестра. Поховали Анну Лозову в Шполі на міському цвинтарі по вулиці Добровольців.

Нагадаємо, 21 червня, Анна не повернулася додому. Наступного дня, 22 червня, тіло дівчинки знайшли у приміщенні колишнього будинку культури.

За даними правоохоронців, вони 21 червня отримали повідомлення про зникнення дитини в місті Шпола Звенигородського району. Так, жителька заявила, що її 10-річна донька пішла до місцевого магазину й не повернулася.

У Нацполіції розповіли, що оперативникам вдалося встановити, що дівчинка поверталася додому, але до неї підійшов незнайомий чоловік. Зловмисник запропонував їй піти до місцевого будинку культури. Вже у приміщенні, де нікого не було, злочинець вчинив насильницькі дії щодо дитини, внаслідок яких вона померла.

Згодом у поліції повідомили, що оперативно затримали підозрюваного у вбивстві 10-річної Анни Лозової. Зловмиснику вже повідомили про підозру.

Дивіться також На Черкащині вбили 10-річну дитину: попередньо, дівчинку зґвалтували та задушили

Як писали у місцевому ЗМІ "Про все", 10-річну Анну зґвалтували й задушили. Зазначається, що до цього може бути причетний учасник місцевого аматорського музичного гурту.