"Діджиталізація так діджиталізація. Поки Україна намагається стати країною у смартфоні, Бахмут вже проривається на цифрові вершини! До 448 Дня народження міста "Вільне радіо" розповідає багатогранну історію одного з найстаріших міст Донбасу", – мовиться в інтро до проєкту freeradio.com.ua.
Читайте також: Що Зеленський запропонує окупованій частині Донбасу – пояснення Пристайка
А далі у форматі стрічки новин (схожої до тієї, яку кожен з нас бачить у фейсбуці) та з чудовим гумором пости публікують неабиякі знаменитості: Петро І, Кіндрат Булавін, Григорій Сковорода. А коментують дописи історичних постатей селяни, царський уряд і навіть – Ленін.
Якось так можна побачити історію виникнення міста / Скріншот із сайту freeradio.com.ua
Якби соцмережі існували під час Другої світової / Скріншот із сайту freeradio.com.ua
Також на сторінці оповідають і про трагічні дні з історії Бахмута. Ту вже не до сміху. Але знати про це – треба.
Про голод 1933 / Скріншот із сайту freeradio.com.ua
Заходьте, читайте, і також цікавтеся історією власного міста, села чи селища – там неодмінно дуже багато цікавого!
Що таке "Вільне радіо" на Донбасі? Це проєкт, покликаний забезпечити функціонування повністю незалежної радіостанції, що мовить на Донбасі. Так кажуть вони про себе: "Ініціатива має на меті дати відповідь на національні виклики, створивши противагу інформаційному вакууму та пропаганді, і сприяти розвитку громадянського суспільства через діяльність місцевої радіостанції з FM- та online-мовленням, мультимедійного сайту. Вільне радіо – це локальне медіа з глобальними цілями".