У деяких місцях рівень води сягає одного метра. Люди, як і раніше, роблять дамби із мішків з піском. Втім, нині це вже не надто рятує ситуацію.


"Основна загроза - це вода яка ще знаходиться за межами міста. Її рівень постійно зростає. Тому нам потрібно почекати і подивитися, чи насосна система Бангкока зможе впоратися із припливом цієї води", - каже інженер Сутісак Соралумп.

На дорогах, які ведуть з міста численні корки. Квитки на авіарейси перепродують спекулянти. В аеропортах розбили намети, втім, усім місця не вистачає. У місті бракує питної води і продуктів харчування.

Експерти попереджають - до ранку неділі Бангкок може повністю опинитися під водою. Люди покидають місто хто на чому може - одні на армійських вантажівках, інші - на бамбукових плотах.

"Я дуже хвилююся, бо рівень води є непередбачуваним. Ми не знаємо, на скільки ще вода може піднятися. В іншому випадку, ми б знали, як захистити свою власність. А так ми змушені кожного разу перевіряти, чи часом не піднявся рівень води. Він дуже швидко піднімається та повільно спадає", - каже букініст Порнпітая Тантівімонкажорн.

Внаслідок повеней, які тривають у Таїланді ще з липня загинули близько 400 осіб. Паводки у країні стали найсильнішим за останні п’ятдесят років. Збитки від стихії сягають 16 мільярдів доларів.