Таку думку він висловив у коментарі сайту "24".

Крім цього, за словами Захарова, те, що відбулось у Кривому Озері – це рудимент радянських практик. Адже насильство в органах внутрішніх справ, яке призводять до таких трагічних наслідків, як смерть, – не поодинокий випадок для української правоохоронної системи.

Харківська правозахисна група та Інститут соціальних досліджень проводили дослідження на незаконне насильство в органах внутрішніх справ. В роки Януковича, жертвами такого незаконного насильства ставали майже мільйон осіб на рік. Випадків катувань зафіксовано близько 120 тисяч. Соціологічне дослідження 2015 року свідчить про понад 400 тисяч випадків незаконного насильства і 63 тисячі – катувань,
– зауважив Борис Захаров

Однак, за словами правозахисника, маємо врахувати, що зараз в Україні війна і в дослідження входила зона АТО. Наразі насильство в органах внутрішніх справ завдяки реформам, завдяки зміні парадигми відносин поліції й суспільства зменшилося вдвічі.

Звичайно, на місцевому рівні досі є кругова порука, намагаються усе це приховати. Тому глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зробили чистки в керівництві Миколаївської області. На переконання Захарова, реакція влади на цей вчинок правильна. І реакція суспільства є також "здоровою".

Як уникнути таких ситуація в подальшому? Треба провести фахове незалежне розслідування та покарати винних. Також додатково до переатестації провести перевірку, чистку кадрів. Бо ми хапаємося за голову, коли вже щось сталося, а треба навпаки,
– запевняє Борис Захаров.

За його словами, у реформі поліції є і негативні моменти, насамперед – фактично формальне проведення переатестації. Під час атестації багато людей отримали дуже низькі бали, атестація показала низький рівень підготовки співробітників міліції й вона не містить ґрунтовного психологічного аналізу тих, хто проходить переатестацію.

Нагадаємо, у ніч проти 24 серпня в селищі Криве Озеро, що на Миколаївщині, поліцейські до смерті забили місцевого жителя. У висновку судмедекспертизи йдеться, що на тілі чоловіка виявлено чотири вогнепальних поранення, яких завдали в упор, імовірно, з травматичного пістолета. Згодом генпрокурор Юрій Луценко заявив про затримання 6 поліцейських, яких підозрюють у вбивстві.