Тобто замість того, щоб готуватись до чергового суду, Насіров створює собі образ жертви. Жертви, в якої конфіскували годинники і не повертають. В дружини якої під час обшуків забрали останні гроші на життя (хоча пам'ятаємо, що в тої ж дружини знайшлося 100 мільйонів на заставу)
Мене безпідставно посадили за ґрати, а у дружини забрали всі кошти. А як жити? Є сім'я, є діти, от як жити? – бідкався Насіров 26 квітня у суді.
Добре ще, що голова ДФС хоча б на НАБУ в суд не подав за моральний збиток...
Спочатку він створювв собі образ хворої жертви. Тоді, починаючи з вручення підозри 2 березня, Насіров активно прикидався хворим. Але цього разу трюк спрацював не повністю. Заставу таки довелось вносити, та ще й під домашнім арештом сидіти. Тож він вирішив зайти з іншого боку, б'ючи на жалість щодо матеріального становища своєї сім'ї: дружини, дітей. Ну під шумок і годинники собі спробувати повернути.
Насіров добре розуміє, яке нині беззаконня відбувається у країні. Ба більше, він вправно цим користується.
Читайте також: Декларація Насірова: автомобілі, рушниця, ікони, годинники, гроші
Саме тому Україні потрібна, просто необхідна як повітря, реформа суддів! Без неї ніяке НАБУ чи інше бюро не зможе змінити ситуацію. Хабарники не сядуть за грати, поки повністю не оновиться суддівська система. І це потрібно зробити якомого швидше.
З чого почати?
Починати варто тактично: через новостворені антикорупційні суди. А надалі міняти всю судову системему, коли чесний суд буде доступним кожному громадянину сервісом, а не привілегією олігархів та політиків.
Якщо ж цього не буде зроблено, тоді боротьба з корупцією і буде залишатись виключно медійним шоу. А чиновники-хабарники так і будуть після суду повертатись на свої старі, насидженні рибні місця у податковій, чи будь-де, звідки їх випхали, чи взяли на гарячому.
Читайте також: Скільки заробляють та як працюють державні органи: шокуючі дані